НОВОСТЬ

Студенти НПУ імені Драгоманова — найсильніші в Києві.

Студенти НПУ імені Драгоманова — найсильніші в Києві. У фіналі Кубка Києва серед студентів вони обіграли команду НАВС
На стадіоні «Динамо» ім. Валерія Лобановського відбувся фінал розіграшу Кубка Києва з футболу серед студентських команд Вищих навчальних закладів.
У нинішньому році в боротьбі за кубковий трофей узяв участь 21 столичний ВНЗ. У вирішальному матчі турніру зустрілися команди Національної академії внутрішніх справ (НАВС) та Національного педагогічного університету (НПУ) імені Драгоманова. Високого статусу турніру надав факт, що за підтримки ФК «Динамо» (Київ) вирішальний матч відбувся на стадіоні «Динамо» імені Лобановського, на трибуни якого прийшло близько трьох тисяч глядачів. Переважно це студенти ВНЗ, які активно підтримували свої команди.
Сповнений інтриги та непередбачуваності фінальний матч завершився перемогою студентів Педуніверситету з рахунком 1:0. Вирішальний м’яч наприкінці першого тайму забив Максим Войток.
До слова, для студентів НПУ нинішній трофей далеко не пеСпортивні студенти, присвяченому 85-річчю ФК «Динамо».
У церемонії нагородження переможців, фіналістів та учасників Кубка Києва з футболу серед студентських команд узяли участь Міністр молоді та спорту України Дмитро Булатов, президент федерації футболу Києва Ігор Кочетов, президент футбольної асоціації студентів Києва Вадим Місюра, відомі футболісти Стефан Решко та Олексій Михайличенко, начальник управління сім’ї, молоді та спорту КМДА Вадим Костюченко та інші.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *